Hakkımızda

Yıllar içinde edindiği tecrübe ve bilgi birikimini tedarikçi ve müşterileri ile paylaşan, yenilikleri ve operasyonel mükemmelliği, büyüme stratejisinin temeli olarak kabul eden genç ve tecrübeli beyinlerden oluşan bir kuruluştur.

Tüm Dünya’dan Türkiye’ye ithalat ve ihracat yapan firmamız; Referanslarımız’dan da anlaşılacağı üzere, kalite ve sorunsuz hizmet sunmak prensibi üzerine kurulmuş olup bu sayede Türkiye’nin ve Dünya’nın sektörlerinde öncü firmalarının güvenlerini kazanmayı başarabilmiştir.

Teknolojiye, yeniliklere ve gelişen dünya ekonomisine uzak kalmamak adına, hergün yenileniyor hergün gelişiyoruz ve değişiyoruz. Yerinde sabit olarak kalan tek şey; orjinal kaliteyi en ucuza satın alabilmeniz adına gösterdiğimiz çaba.

Sevim Cam Ltd.Şti. 1994 yılından itibaren sürgülü çerçeve konusunda faaliyet göstermektedir. Özellikle minibüs ve otobüslerin yan cam ve çerçeve üretimlerinde sektörde lider firma olmak yolunda gerekli yatırımları yapmıştır. 2007 yılından itibaren minibüs ve otobüsler için cam havalandırma çeşitlerini ürün yelpazesine katmıştır.

 

Misyonumuz;

1994 yılından günümüze kadar kaliteli hizmet.

Vizyonumuz;

%100 Müşteri memnuniyeti, ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri bireysel ve kurumsal yapınıza en uygun şekilde özenle sunmaya devam ediyoruz.

Değerlerimiz;

Sizlere sunduğumuz bütün oto cam ve ürünlerimizde ustun kalite ve profesyonel davranışlarımızdan guru duymakta, bunun devamı ve daha iyisini sunmak arzusunda olup yatırımlarımızı profesyonel kadro ve teknolojik gereksinimleri geliştirmekteyiz.

Politikamız;

Deneyimli ve güler yüzlü personelimizle her zaman hizmetinizdeyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir